"ОГОНЬ В ОДЕЖІ СЛОВА..."

Слова — полова, Але огонь в одежі слова — Безсмертна, чудотворна фея, Правдива іскра Прометея. «Лісова ідилія» (1906) І. Я. Франко ...

понедельник, 20 марта 2017 г.

І Міжнародна гра зі світової ( зарубіжної та української) літератури «Sunflower»

30 листопада 2016 року українські школярі мали змогу брати участь у І Міжнародній грі зі світової ( зарубіжної та української) літератури «Sunflower». Учні нашої школи теж долучилися до цієї події. Тих, хто вирішив продемонструвати свої знання із зарубіжної літератури було аж 31.
З гарним настроєм взялися діти до справи. Учні захоплено розглядали цікаві тестові зошити, де в естетичному оформленні були представлені завдання для 5-6, 7-8, 9, 10-11 класів.
  Як підкреслено у звертанні Оргкомітету «Sunflower», участь у грі  «…дозволить виявити і розвинути творчі здібності учнів, сприятиме їхньому долученню до найвищих досягнень світової літератури й культури, загальнолюдських і національних духовних цінностей, вихованню естетичного смаку, високої читацької і загальної культури, допоможе відпрацювати навички роботи із тестовими формами контролю їхніх навчальних досягнень».
 Учні нашої школи показали чудовий результат, і 15 березня відбулося нагородження учасників гри дипломами та сертифікатами. З щасливими усмішками приймали діти нагороди від директора школи Озерова Олександра Дмитровича.
Сподіваємося, що ця гра і наступного разу принесе стільки ж задоволення та усмішок!


1 комментарий:

  1. Шановні колеги ! ВДГО «КРОКС» проводить командні регіональні змагання та вищу лігу чемпіонату України. Гра включає в себе різноманітні конкурси : розумові та спортивні. Для популяризації гри Олександр та Євген Татаринови проводять інтернет змагання. Ці змагання включають конкурси : кросворд ( заявка, основний, складання), спорт, школа, Україна, країна Європи, мистецтво, музика +, пантоміма, окомір, сюрприз, поети. Ознайомлюючи матеріали та перебіг попередньої гри можна переглянути на блозі kroks-rodyna.blogspot.com Можливі формати участі в змаганнях ( гра проводиться без сплати турнірних внесків) : змагання команд на рівні класу; змагання на рівні паралелей або всього навчального закладу, участь у відкритому чемпіонаті Селидівської гімназії Донецької області. Перевірку відповідей, складання протокoлів конкурсів проводять самі учасники гри. Електронна адреса для контактів dnipro1956@gmail.com З повагою Є. Татаринов

    ОтветитьУдалить